21 02

Warsztat edukacyjny w Margoninie - 21 luty 2018 r.

W dniu 21 lutego 2018r. w Margoninie w powiecie chodzieskim odbył się warsztat edukacyjny, podczas którego mieszkanki gminy miały możliwość zapoznania się z tematyką profilaktycznych badań mammograficznych i cytologicznych.



Warsztat prowadziła Małgorzata Dworzańska,specjalista zdrowia publicznego, któraprzeprowadziła wykład oraz instruktaż tego jak poprawnie wykonywać samobadanie piersi, a także udzielała odpowiedzi na indywidualne pytania uczesyniczek.



Uczestniczki spotkania miały możliwość samodzielnej nauki wykonywania samobadania piersi na fantomach.



Wszystkie Panie uczestniczące w spotkaniu otrzymały także broszury edukacyjne.



Warsztat zorganizowano we współpracy z Federacją Stowarzyszeń Amazonki.

05 04

Zaproszenie na warsztat edukacyjny dla mieszkanek Wielenia i okolic - 5 kwietnia 2017 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie w wieku 25 – 69 lat do udziału w bezpłatnym warsztacie dotyczącym profilaktyki onkologicznej, w ramach programu „Rozwój profilaktyki onkologicznej wśród kobiet realizowany przez Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii No

Więcej ›

16 03

Warsztat edukacyjny w Gorzycach Wielkich (powiat ostrowski) - 16 marca 2018 r.

W dniu 16 marca 2018 r. w Gorzycach Wielkich w powiecie ostrowskim odbył się warsztat edukacyjny, podczas którego mieszkanki gminy miały możliwość zapoznania się z tematyką profilaktycznych badań mammograficznych i cytologicznych. Warsztat prowadz

Więcej ›

14 03

Warsztat edukacyjny w Dolsku - 14 marca 2018 r.

W dniu 14 marca 2018 r. w Dolsku w powiecie śremskim odbył się warsztat edukacyjny, podczas którego mieszkanki gminy miały możliwość zapoznania się z tematyką profilaktycznych badań mammograficznych i cytologicznych. Warsztat prowadził dr n.

Więcej ›